Fizjoterapeuta Krosno Agnieszka Kutyła

Nazywam się Agnieszka Kutyła, jestem magistrem fizjoterapii. Od 15 lat pomagam pacjentom powracać do swojej formy. W Krośnie ukończyłam III Liceum Ogólnokształcące, następnie studiowałam oraz pracowałam w wielu miastach. Ukończyłam studnia na Uniwersytecie Rzeszowskim w Rzeszowie, następnie pracowałam w Krakowie w prywatnym Centrum Rehabilitacji Prądnicka, dalej w Rymanowie Zdroju w szpitalu Polonia, następnie przez parę lat mieszkałam we Francji i pracowałam w tamtejszym szpitalu oraz w Centrum Rehabilitacji de la Hève. Następnie podjęłam pracę w rehabilitacji domowej w Krośnie i okolicznych miejscowościach i tutaj w tych stronach jestem zakorzeniona do teraz. Przez tyle lat pracy zawodowej poznałam wielu pacjentów, pomogłam wielu z nich dojść do sprawności.

Efekty mojej pracy są poparte satysfakcją pacjentów, a pod względem naukowym również wieloma kursami oraz szkoleniami w których uczestniczyłam. Ciągle się dokształcam i podnoszę kwalifikacje, ponieważ fizjoterapia się rozwija i nie można pozostać w jednym miejscu.

Jestem certyfikowanym terapeutą metody McKenzie, ukończyłam szkolenie Pilatesa, jestem terapeutą metody PNF. Ukończyłam 5-stopniowy kurs Fizjoterapii w nietrzymaniu moczu i stolca oraz w obniżeniu narządów miednicy mniejszej w Krakowie, jestem certyfikowanym terapeutą uroginekologicznym. Mam na swoim koncie liczne weebinary oraz szkolenia internetowe prowadzone przez szkołę Med Coach z Joanna Tokarską odnośnie fizjoterapii w neurologii, fizjoterapii w postępowaniu z bólami przewlekłymi, oraz webinary prowadzone przez szkołę Uniqskills na temat fizjoterapii uroginekologicznej.

Moja praca to moja pasja, zapraszam!